Accent nohavice s úzkym rezom s dekoratívnym uzlom

Accent nohavice s úzkym rezom s dekoratívnym uzlom

Materiál:

Odolný, elastický a príjemný na dotyk materiál. Oblečenie vyrobené z tejto tkaniny bude trvať dlhšie ako jednu sezónu, pretože dokonale zachováva svoj tvar po opakovanom umývaní, prakticky sa neroztrhne. Absolútne výhody materiálu patrí skutočnosť, že terylene dokonale zachováva farbu, čo znamená, že tlač nebude horieť a nezmizne.

Zloženie: 100% terylén.

Description:

„Na stretnutie s priateľmi v kaviarni pridajte blúzku s trendovými priehľadnými rukávmi a kozákmi. V kancelárii noste nohavice v tandeme so základným rebrovaným rolákom a čerpadlami s pohodlnou sklenenou pätou.“

Nohavice bohatej vínovej farby sú vhodné pre jasné každodenné luky a pre prísne kancelárske oblečenie. Model je doplnený dekoratívnym uzlom, ktorý zdôrazňuje pás a šípky, ktoré vizuálne štíhle.

Údaje:

  • Vlastná značka;
  • Zúžený rez zdôrazňuje výhody obrázku;
  • Vysoký pás zvýrazňuje pás;
  • Dekoratívny uzol na páse;
  • Šípky vizuálne štíhle.

Ako súčasť: 100% terylén je odolný, nezmršťovateľný materiál, ktorý dokonale zachováva svoj tvar a farbu.

Obrázok:

Na veľkosti modelu XS, parametre 84/63/87, výška 170 cm.

Jedna vec zostáva nezmenená – zdôraznená sexualita. Silueta by mala zostať presná a sfarbenie veľkolepé. Farby by mali byť nasýtené a ako výtlačok je lepšie zvoliť veľké kvety, kľukatku alebo pásik. Naši kaderníci vám povedia, čo na sebe nohavice a ako vytvoriť úspešný vzhľad!

Share