Nadmerný sveter s vysokým krkom v všestrannej šedej farbe

Nadmerný sveter s vysokým krkom v všestrannej šedej farbe

Description:

„Tento pohodlný model je ideálnym riešením pre mesto chôdze alebo rekreácia v prírode: noste ju s priateľ džínsy, aktuálne robustný tenisky a kompaktný batoh. Pridajte módny prízvuk do svojho oblečenia s okuliarmi s úzkym okrajom.“

Nadrozmerná veľké-pletené svetre sú hitom posledných pár sezón, a tento pokles je žiadna výnimka: na FW’19 ukazuje, že boli súčasťou kolekcie Gucci, Alexander Wang a Salvatore Ferragamo. Tento model je vhodný pre všetky typy postáv a dokonale sa zahrieva v chladnom počasí. Vysoký golier chráni krk pred vetrom a umožňuje vám vzdať sa šálu. Možnosť v univerzálnej šedej farbe bude základom vášho základného šatníka.

Údaje:

  • Vlastná značka;
  • Nadmerný štýl-trend FW ‚ 19 podľa Vogue a Buro 24/7;
  • Univerzálna šedá farba;
  • Voľný strih je vhodný pre akýkoľvek obrázok;
  • Vysoký golier chráni krk pred chladom.

Zloženie: 60% akryl, 40% nylon-odolný materiál odolný proti opotrebovaniu.

Obrázok:

Na veľkosti modelu Jedna veľkosť, parametre 84/63/87, výška 170 cm.

Obraz je doplnený vysokými koženými teniskami s kontrastnou vložkou na päte.

Jeseň a zima je čas kúpiť si útulné pletené oblečenie. Šatník každej ženy musí mať teplý alebo tenký sveter. Zahreje sa v zime, stane sa hlavným módnym obrazom mládeže. Svetre a pletené šaty v našom internetovom obchode sú mäkké, útulné: vďaka akrylu, viskóze, elastanu, polyamidu sa pohodlne nosia, sú príjemné na holú pokožku a sú odolné proti noseniu. Cievky sa neobjavujú na odevoch, zachovávajú si svoj tvar a farbu po mnohých praniach (postupujte podľa odporúčaní týkajúcich sa starostlivosti o výrobky). Upozorňujeme, že niektoré prepojky sa dodávajú v dvojnásobnej veľkosti. Existujú modely + veľkosť – až 66 veľkostí.

Share